Kapat

Göbek Yağlarını 10 Günde Eriten Detox

Anasayfa
Fit Göbek Yağlarını 10 Günde Eriten Detox
göbek yağı eriten detox

Malum yaz malesef bitti 😔 sonbaharın bu günlerinde hazır havalarda daha çok serinlememişken bu detox tam sizlik. Eğer göbek çevrem de inatçı fazla yağlara sahibim diyorsan doğru yazıyı okuyorsun. Eh hadi başlayalım o halde şu inatçı yağları göndermeye 💪🏻

Malzemelerimiz neler ;

Başrolde tabi ki Taze Zencefil; doğanın bize sunduğu büyük bir hazinedir kendisi. Sindirim sistemini hızlandırır ve inatçı yağları yok etmede büyük role sahip. Metabolizma hızlandırma ve daha birçok saymakla bitmeyecek faydaları mevcut.

1 adet dilimlenmiş limon; yüksek antioksidandır , bağırsakları temizleme yardımcıdır , vücuttaki kilo dışında biriken ödemleri de attığından dolayı detoxlarda sıkça karşılacağımız turunçgil ailesinin başında gelir.

1 adet salatalık; Boşaltım sisteminde oluşabilecek problemlere engel olur. Su ve lif açısından zengin olduğundan dolayı kabızlık vb. problemlerin oluşumunu engellerler.İdrar söktürücü özelliğe sahiptir. Bu yüzden wc ile detox süresinde aranız bayağ bir iyi olucak ☺

12 yaprak taze nane; doğanın bize sunduğu en keskin ve etkili kokuya sahiptir . Bu benim en sevdiğim özelliği ☺ hazımsızlık ve sindirim sorununda oldukça etkilidir.

H2o 💦💧 2 lt su; Vücudumuzun dörtte üçünü suyun kapladığını bilmeyenimiz yoktur. Diyet yapan ve kilo vermek isteyenler mutlaka su tüketmelidir. Su, metabolizmayı olduğundan daha fazla çalıştırır. Böylece daha fazla kalori yakmış oluruz. Suyun faydaları saymakla bitmez .

Gelelim Yapım Aşamasına

2 lt H2o içesine 1 çay kaşığı kadar zencefili rendeliyoruz. Sonrasında müthiş koku 12 adet taze nane yapraklarını atıyoruz. Salatalıklarımızı doğruyoruz. Limonları da yarım ay şeklinde doğrayalım ki sonrasında şişelere aktarmamız gerektiğinde işimiz kolay olsun. Tüm malzemeleri geceden ya da tüketmeden 6 saat önce hazırlayalım ki özler suya daha iyi geçsin diye. Ben genel de gece yatmadan önce hazırlıyorum. Hazırlama sürem 5 dk geçmiyor. Bu kadar basit.

Bu detoxu en az 10 gün boyunca uygulayın. Etkili sonuç almak için 21 güne kadar uygulayabilirsiniz. Ben 21 gün olarak uyguluyorum. Bu detoxu 2 ay da bir yaparsanız nasıl bir etkiye sahip olduğunu görebilirsiniz. Ben denedim ve çok memnun kaldım umarım sizlerede yardımcı olabilmişimdir.

Bol detoxlu ve sağlıklı günler dilerim. Gitsin göbek yağları 💃🏼

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir