Kapat

Kaş Kirpik Serumu Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Anasayfa
Güzellik Kaş Kirpik Serumu Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?
kaş kirpik serumu

Kaş Kirpik Serumu; kaş ve kirpik gücünü artırmaya ve daha iyi bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

Kaş Kirpik Serumu

Luis Bien Kaş Kirpik Serumu; kaş ve kirpiklerinizin mükemmel görünmesine yardımcı oluyor. Siz ürünle tanıştınız mı? Doğal bileşenler ile sağlıklı bir ürün olan serum; Türkiye’de üretilir ve kaliteli bir seçimdir. Kaş ve kirpiklerin ihtiyaç duyduğu vitamin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan ürün, sağlığınıza olumsuz etki etmez. Benzersiz formülü ile sağlıklı bir bakım elde etmenizi sağlayan serumu firmanın internet sitesinden satın alın. Uygun fiyatla ulaşın, kredi kartı veya banka kartı ile ödeyin. 

Kaş ve kirpik bakımı yapmak istiyorsanız bu ürün tam size göre. Ürünün içerisinde yer alan bileşenler sayesinde, kaş ve kirpiklerinizin daha hızlı uzamasına yardımcı olur. Hacimli ve uzun kaşar ve kirpikler için Luis Bien Kaş Kirpik Serumu satın alın.

Kaş Kirpik Serumu
Kaş Kirpik Serumu

Kaş Kirpik Serumune işe yarar?

Kaş ve kirpikleriniz genetik olarak bazı özelliklere sahiptir. Bu özellikler nedeniyle uzama hızları ve hacimleri kendiliğinden değişmeyebilir. Bu durumda Kaş Kirpik Serumu kullanarak onları beslemeniz gerekir. Ayrıca bazı vitamin ve minerallerin eksik olması halinde doğal olarak daha hacimsiz olmaları normaldir. Ağızdan vitamin almak yerine serum kullanarak bu durumlarda kaş ve kirpiklerinizin beslenmesine yardımcı olun. Ürünü günlük olarak kullanın ve haftalar içerisinde gözle görülen etkilere şahit olun. Luis Bien serum ağır kimyasal içermez. Sağlığınıza olumsuz etkisi yoktur. Bir çok test yapılır ve ürün güvenli hale getirilir. Ürün güvenle kullanım için uygundur.

Kaş Kirpik Serumu

Serum Nasıl Kullanılır?

Kaş Kirpik Serumu; günlük olarak kullanılır. Her gün bir damla serum sağlıklı ve hacimli kaş ve kirpikler için yeterlidir. Düzenli kullanma durumunda hacim elde edilir ve daha güzel bir görüntü elde edilir. E vitamini, Keratin ve mineral bileşenleri ile serum etkili bir üründür. Ürünün kendi damlatma ucunu kullanarak serumu kaş ve kirpiklerinize damlatın. Yıkama ve temizleme yapmayın. Ürün kaş ve kirpiklerinizin dokusuna etki edecek. Serumun bekleme süresi önemlidir. Kaş ve kirpiklerinize uygulama yaptıktan sonra bir süre beklemeniz gerekir. Bu nedenle uygulamayı makyaj yapmadan önce yapın. Örneğin; gece serumu kullanın. Bu sayede serumun kaş ve kirpiklerinizde bekleme süresi uzar.

Luis Bien Kaş Kirpik Serumu uygun fiyatlara satılır. Ürün Türk malıdır ve sağlıklıdır. Ürünü online satın alın. Farklı ödeme seçenekleri kullanarak sipariş verin, ürün kısa zamanda adresinize gelsin. Kredi kartı ile ve banka kartı ile ödeme yapın, taksit fırsatlarından faydalanın.

Sağlık ve Yaşam kategorisindeki diğer yazılarımız için tıklayın.

Kirpik ve Kaşların;

– Dermatolojik olarak test edilen serumu, kaş ile kirpiklerin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur.

– Seyrek ve ince görünümünün engellenmesine yardımcı olur.

Kaş Kirpik Serumu Neden Kullanılmalıdır ?

– Kaş ve Kirpiklerinde dökülme ve incelme sorunu yaşayanlar ya da daha uzun kirpiklere sahip olmak isteyenler %100 doğal olan serumları kullanmalıdır.

– Daha güçlü kirpikler sağlarken aynı zamanda kısalığından şikâyet edenlere de yardımcı olur.

– Daha hacimli ve dolgun olması kadınların yüz güzelliğini ortaya çıkarmaktadır.

– Kaş bölgesindeki kıl yapıları ne kadar güçlü ve gür olursa o denli bakımlı ve etkili bakışlara sahip olabilirsiniz.

– Kaş ve kirpiklerinizin doğallığını bozmadan kaş ve kirpikleri ihtiyaç duydukları maddelerle besleyerek, sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

kas kirpik serumu 3
Buradan Satın Alabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır ?

– Kutudaki serum şişesinin kapağının altında yer alan tıpayı çıkartınız.

– Serum şişesini ters çevirerek kutu içindeki plastik kaba 1 damla damlatınız.

– Ürünü kirpik diplerine temas edecek şekilde dıştan içe doğru uygulayınız.

– Kaşınız için de ihtiyaç duyduğunuz kısımlara yine pamuklu çubuk yardımıyla ürünü uygulayınız.

-Etkili bir sonuç almak için 2 günde bir uygulanması tavsiye edilir. 

İçindekiler

– İçeriğinde yer alan hint yağı, badem yağı, susam yağı ve e-vitamini ile sağlıklı kaş ile kirpiklere kavuşmanıza yardımcı olur.

– Kaş Kirpik serumu, nemlendiricili ve yüksek performanslı içeriği ile uygulandığı deriyi nemlendirmeye katkı sağlar, içindeki herbal complex ve e-vitamini ile de hızlı bir şekilde deriye nüfuz eder.

Kimler için Tavsiye Edilir ?

– Seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar,

– Yapay yöntemler yerine doğal yöntemlere başvurmak isteyenlere önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir