Kapat

Watsons’dan 30 TL ye Alınabilecek 10 Ürün Önerisi

Anasayfa
Alışveriş Watsons’dan 30 TL ye Alınabilecek 10 Ürün Önerisi
Watsons'dan 30 TL ye Alınabilecek 10 Ürün Önerisi

AVM’ye gittiğimizde uğramadan geçmediğimiz mağazalardan biridir Watsons. Peki 30 TL ye Watsons ‘tan neler alınabilir? İşte bu yazımızda sizler için Watsons’dan 30 TL ye Alınabilecek 10 Ürünü yazdım.

Malum hepimiz alışveriş merkezine gittiğimiz de uğramadan geçmiyoruz kendisine  😬 Ben de indirimde olan 10 ürünü sizlerle paylaşmak istedim. Hazır indirimdeyken almadan geçmeyin derim. Malum devir ekonomi devri bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız indirimdeyken alın derim. Ve başlayalım ürünleri incelemeye  

1 -) REVOLUTION

Reloaded Vitality Far Paleti  – 29.95 ₺ 

Pigmenti çok iyi harika bir palet. Yumuşacık kolayca birbirine karıstırılabilir yapısı var. Her türlü makyaj yapılabilir günlük  ya da özel gün makyajları için vazgeçilmez. 

2-) DEBORAH MILANO

Fluid Velvet Matte Ruj No. 1 – 29.95 ₺ 

Dudakları hafif dokusu sayesinde kurutmadan mat görünüm sağlayan likit ruj. Tek seferde size mükemmel renk ve uzun süre kalıcılık sağlar. Paraben ve parfüm içermez.

3-) MISS COP

Eye Brow maskara No: 04 Transparent  19.95₺

Kolay kullanımı sayesinde hızlıca kaşlarınızı sabitleyin. Renksiz formülü sayesinde her kaş rengine uygundur.

4-) MAYBELLINE NEW YORK

Volum Express Classic Ekstra Siyah Maskara – 19.95 ₺ 

Extra siyah, güçlü formülüyle geri geldi. Klasik kirpikler şimdi meydan okuyor. Topaklanmayı önleyici uzman fırça. 3.kata kadar topaklanmadan uygulanabilen, artırılabilir hacim sağlayan formül. Maybelline New York Volum’ Express Classic Extra Black Maskara ile daha siyah, daha hacimli kirpikler.

5-) I HEART REVOLUTION

Fixing Spray  29.95 ₺ 

Özel formülüyle günlük ve profesyonel kullanıma uygun sabitleyici sprey ile istediğiniz görünümü uzun süre koruyun!

6-) REVOLUTION

Duo Brow Pencil Medium Brown  19.95 ₺ 

Mükemmel ve belirgin kaşlar için önce hassas uçlu kalem ile kaşlarınızı dolgunlaştırın; ardından vurgulayıcı fırçayı kullanarak düzeltmeleri yapın.

7-) DEBORAH MILANO

Hi Tech Blush No. 46   29.95 ₺ 

Parlak ve inci gibi bir görünüm için mükemmel allık. Pürüzsüz  dokusu, cilde mükemmel şekilde yayılır, yanakları ön plana çıkaran ve küçük bozuklukları kusursuz şekilde gizleyen gölgeleme oluşturur ve sadece bir dokunuşla kemik yapısını güçlendirir. Fırçayla pürüzsüz şekilde uygulanırken, renk tüm gün aynı kalır ve tazeleme gerektirmez. “Baking teknolojisi” ile geliştirilen süper yumuşak allık, bir yandan parıltılı bir ışık yayarken, ışığı yansıtan mikro inci parçacıkları içerir. Geri çekilebilir fırça arka kısma oturtulmuştur, böylece kullanım sonrasında temiz bir şekilde ortadan kaldırılabilir.

😎 E.L.F.

3-in-1 Maskara  19.95 ₺ 

Kirpiklerin görünümünü uzatır, belirginleştirir ve hacim verir. Hassas kıllara sahip benzersiz silikon fırça başlığı her bir kirpiği kaplar. 

9-)  MAX FACTOR

Masterpiece Kohl Kajal Eyeliner Black – 19.95 ₺ 

24 saat kalıcı göz makyajı, Kalıcı göz kalemi. Hassas gözlere uyumlu kajal formül. Kremsi, yumuşak uygulama. Kalıcı renk 

10-)  NOTE

Total Look Brow Kit Kaş Kiti 02 Blondes 29.95₺

Kit içerisindeki dört farklı doku ile daha şekilli, belirgin ve dolgun kaş görünümü sağlanır. İçeriğindeki renkli pudra ,doğal aydınlatıcı, ışıltılı aydınlatıcı ve sabitleyici wax birkaç adımda kaşları kolaylıkla doğal ve belirgin bir şekle sokar. Tüm kaş şekilleri için uygundur.


SON YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir