Kapat

Ekonomik Zorluğa Rağmen Şıklığından Taviz Vermeyen Kadınlara 10 Makyaj Malzemesi Önerisi – 1

Anasayfa
Alışveriş Ekonomik Zorluğa Rağmen Şıklığından Taviz Vermeyen Kadınlara 10 Makyaj Malzemesi Önerisi – 1
makyaj malzemesi önerisi

Ekonomik şartların ağırlığına rağmen, her zaman şık olmaya dikkat eden kadınlara alınabilir fiyatlara sahip 10 makyaj malzemesi önerisi hazırladım.

Yeni bir yazı dizisine başlıyorum. Alım gücü zorluğuna rağmen her zaman şık ve bakımlı olmak biz kadınların olmazsa olmazlarından. E tabi bunu uygun bütçelerle yapabilirsek çok daha kıymetli. Bu başlık yazı dizisi halinde devam edecek ver sürekli sizlerle uygun bütçeli, satın aldığımızda bütçemizi fazla sarsmayacak ve kalitesiyle de bizi yarı yolda bırakmayacak markaların ürünlerini önereceğim.

Hadi başlayalım.

AVM ‘ye gittiğimiz de kapısının önünden geçmeye çekindiğimiz mağazalardan biri olan Sephora dan uygun fiyata neler alabiliriz bir bakalım. İlk bakışta fiyatları yüksek izlenimi verse de, alınabilir fiyatlarda ve bütçe dostu birçok ürünü var. Bunlardan 10 tanesini sizler için seçtim.

 Sephora da 100₺ ve altında ürünler neler var bir göz atalım o halde 👀👀

1-) Colorful Tekli Göz Farı 34.99₺ 

72 renk ile en geniş kartelaya ve yoğun bir yapıya sahip. Bu nedenle uzun süre kalıcılığı vardır. 

2-) OUTRAGEOUS LENGTH MASKARA  69.90₺

Kirpiklerinize anında uzatma etkisi katan olağanüstü hacim sağlayan ilk Sephora Collection maskarası! Keratinle zenginleştirilmiş formülü sayesinde, kirpiklerinizi yoğun siyah renkle kaplar. Benim de favori maskaralarımdandır.

3-) NEMLENDİRİCİ GÜNDÜZ KREMİ  44.90 ₺ 

SEPHORA COLLECTION kremi. – Hafif ve yoğun nemlendirme için cildi anında hiyalüronik asit ile besler. – Su ile nemlendirilen cilt çok daha pürüzsüz görünür. – Bu hafif krem, düzenli kullanılınca, cildin daha fazla hiyalüronik asit üretmesine yardımcı olur.

4-) COLOR CORRECTOR-19 02 – 59.90 ₺ 

Hafif dokusu sayesinde kusurların doğru ve etkili şekilde düzeltilmesinde yardımcı olur. Geniş uçlu aplikatörü sayesinde kullanımı kolay ve pratiktir.

5-) Fond de teint mineral compact 69.90 ₺ 

Cilt görünümünü eşitleyen mineral bir fondöten. Mat ultra doğal ve uzun süreli kalıcı bir makyaj sonucu sunar. Mineral yapısı , yumuşatıcı ve yatıştırıcı özellikleri sayesinde en hassas ciltlerde bile rahatlıkla uygulanabilir. Ultra yumuşak formülü cildinizle bütünleşerek, hafif ve doğal bir kapatıcılık için sünger veya fırça yardımıyla kolay bir uygulama sağlar. Cildi matlaştıran ve asla parlama yapmayan özelliğine sahip.

6-) SMOOTHING PRIMER MAKYAJ BAZI 69.90 ₺

Cildi makyaja hazırlayan ve makyajın kalıcılığını uzatan pürüzsüzleştirici ve matlaştırıcı bir makyaj bazı. Cilt tonunu pürüzsüzleştirir, fondötenin uygulamasını kolaylaştırır ve makyajı sabitler.

7-) YÜZ AYDINLATICI PUDRA 59.90 ₺

Anında canlı bir cilt için yüz aydınlatıcı pudra!

7-) Dudak Parlatıcısı 59.90 ₺    

Işıltı severler için mükemmel yapıda bir parlatıcı özelliğine sahip.

😎 WONDERFUL CUSH FONDÖTEN 94.90 ₺

Yapısı sayesinde kusursuz bir uygulamaya olanak sağlar. Sünger ped sayesinde mükemmel bir kapatıcılığa yardımcı olur.

9-) GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ 42.90 ₺ 

Çift fazlı makyaj temizleyicisi suya karşı dayanıklı olan makyajı bile, cildinizde yağlı bir his bırakmadan anında temizler. 

10-) SUYA DAYANIKLI GÖZ KALEMİ  44.90 ₺

Tek uygulamada yoğun ve kusursuz bir görünüm için, yoğun pigmentli ve uygulaması kolay, suya dayanıklı bir dokusu vardır. Yoğun ve uzun süreli kalıcı renklerle gözleri vurgular.Suya, ısıya ve neme karşı dayanıklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir