Kapat

Bebeklerin Cildini Kıskanmayanların Tercih Ettiği Işıldayan ve Parlayan Cilt Bakımı

Anasayfa
Güzellik Bebeklerin Cildini Kıskanmayanların Tercih Ettiği Işıldayan ve Parlayan Cilt Bakımı
Hydrafacial nedir

Hücrelerimiz ihtiyaç duyduğu suyu tam alamadığı zaman, işlevlerini uygun seviyede yerine getiremez. Bu da yaşlanmaya ve dokuların birçoğunun hasarına sebep olur. Bu yazımda Hydrafacial Bakımını anlatacağım.

Hydrafacial Nedir? 

Hydrafacial Uygulaması. Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Estetik teknolojisinde yeni bir dönüm noktasıdır. Adını nem almaya sebep olma anlamına gelen hidrat kelimesinden alır.

Hydrafacial Nasıl Etki Eder?

Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon (Cilt Soyulması) teknolojisine sahiptir.Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma ve gözenek tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir. 

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

🎈Temizleme; Cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.

🎈Sıvı-Dermanrazyon; Sıvı ve vakum kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, gözenekli ciltlerde, tahriş etmeden cildin üst tabakasına mikrodermabrazyon ( mekanik olarak cilt soyulması) sağlanır.

🎈Serum Uygulaması; sivilce, leke ya da kırışıklık gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunam T bölgesine yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır.

🎈Nemlendirme; Vakum solüsyonları ile özel spiral dizayn sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar,hyalüronik asit ve pedler cilde uygulanarak, cildin nemlendirilmesi sağlanır.

🎈Led Terapi; Işık enerjisi her türlü cilt tipinde telepatik etki yaratmak için kullanılır. Kırmızı Led Diode Işık Probu; Yaşlanmış  ve lekelenmiş cilt için kullanılır. Mavi Led Diode Probu; Yağlı ve akne eğilimli ciltlerde tedavi amaçlı kullanılır. Yeşil Led Diode Probu; Kılcal damar ve leke azaltma tedavisinde kıllanılır. Beyaz Led Diode Probu; Anti aging uygulamalarında kullanılır. Tamamen ağrısız ve konforlu bir tedavi metodudur.

Kısaca İşlem Basamakları Şu Şekildedir;

🎈 Cilt oksijenli köpük ile temizlenir.

🎈 Ölü hücre alıcı vakum başlığı ile cilt yenilenir. 

🎈 Siyah noktaları olan küçük vakum başlık kullanılır.

🎈 Vitamin başlığı ile cilde canlılık kazandırılır.

🎈 Son aşamada nemlendirme ve cilde uygun led ışık seçilir.

🎈 İşlem 1 saat sürer.

Peki Hydrafacial Hangi Durumlarda Etkilidir?

Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavilerinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanmalıdır ?

15 günde bir olmak üzere 5-6 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devamı için ayda bir tek seans yapılması önerilir. Zaten etkisini gördüğünüzde sürekli yaptırmak isteyeceğinize eminim . Bakımlı günler.

Hydrafacial Paketini Satın Almak İsterseniz;

Bogimo’da yazıyı okuduk diyerek, Güzellik Merkezini aradığınızda %20 indirim ile satın alabilirsiniz.

Aslı Zan Estetik ve Güzellik Merkezi 
İletişim: 0532 737 12 37 
İzmit / Kocaeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir