Kapat

Doğal Güzelliğin Gücü Green Peel

Anasayfa
Güzellik Doğal Güzelliğin Gücü Green Peel
Doğal Güzelliğin Gücü Green Peel

Yaz ayları bitti. Sonbaharı yaşadığımız bu günlerde cildimizin bakım zamanı gelmiş bulunuyor. Yazın sıcağı, güneşi, denizi, kumu derken cildimizi epey bir yorduk. Artık dinlendirme vakti geldi.

Green Peel Nedir?

Klasik bakımlardan sıkıldıysanız bu yazım tam sizlik. Bakımın adı Green Peel. Bitkisel otlar ile cildi soyarak tedavi eden bir yöntem. Bitkisel olması ve beş günde yeni bir cilde sahip olma garantisi vermesi benim en sevdiğim kısmı oldu.

Diğer soyma yöntemlerinin aksine, Green Peel hiç bir kimyasal, zararlı madde veya sentetik soyma maddesi içermez.Dikkat etmeniz gereken bir konuda eldiven kullanımının yasak olması. 

Doğal, orijinal Green Peel, bitkisel peeling dünya çapında başarısını kanıtlamıştır. Problemleri başarılı şekilde çözümleyen dermatolojik uygulama yöntemi geliştirilmiş.

Green Peel, peeling uygulamaları arasındadır. Kapsamlı bir değerlendirmeden sonra, bitkisel Peeling karışımı cilde yoğun bir şekilde masaj eşliğinde uygulanır. Kan dolaşımı artar, oksijen ile beslenme artar ve cilt yenilenmesi uyarılır. Bu etki, cildin az ya da çok güçlü bir peeling işlemiyle cilt dokusuna bağlı olarak iki ile beş gün sonra durur. Bu süre zarfında cilt özel Dr Schrammek cilt bakım ürünleri ile evde tedaviye devam edilir. Green Peel, Bitkisel Peeling sonuçlandırmak için beş gün sonra bir beauty finish işlemi uygulanır ve cilt özellikle değerli ciltler ile beslenir. 

Green Peel Kullanım Alanları;

💚 Geniş gözenekli ciltler
💚 Karlar
💚 Anti- Aging
💚 Güneş hasarlı ciltler
💚 Kalın dokulu ve kistik ciltler
💚 Sarkmış ve erken yaşlanmış ciltler
💚 Yara İzleri ve Çatlaklar
💚 Hiperpigmentasyon
💚 Kırışıklıklar

Green Peel İçerisinde ki Bitkiler Neler?

1- At Kuyruğu
2- Su At Kuyruğu
3- Aloe Vera 
4- Alg
5- Papatya
6- Damarlıca
7- Hercai Menekşe 
8- Ciğerotu
9- Aynısefa

Green Peel Uygulaması Nasıl Yapılır?

1- Cilt temizlenir ve toniklenir.
2- Peeling hazırlanır sonrasında uygulanır.
3- 2-8 dk arasında çok fazla basınç uygulamadan cilde masaj yapılır.
4- Masaj sonrası cilt ılık su ile temizlenir.
5- Cilde yatıştırıcı nemlendirici uygulaması yapılır.
6- 20 dk Yosun maskesi uyulanır.
7- Maske temizlendikten sonra soğuk okyanus su topları ile cilt yatıştırılır.

Bu işlem cilt durumuna bağlı olarak 4 hafta aralıklar ile uygulanabilir. Önerilen seans sayısı 2-4 seans arasıdır.İşlem sonrası kızarıklıklar olabilir bu korkulacak bir durum değildir. 1-2 gün içerisinde kızarıklıklar son bulur.


SON YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir